Kategórie

Vítame vás v našom internetovom obchode.


Radi by sme vám predstavili našu rodinnú firmu BJK Foto s.r.o., ktorej internetový a priamy predaj fotoalbumov a fotorámikov funguje už viac ako 11 rokov. Ponúkame širokú ponuku albumov a rámov rôzneho druhu, účelu a tématiky. Neustále sledujeme trendy a snažíme sa dopĺňať sortiment rôznych značiek - cez nemecký Walther, Hamu a Goldbuch, anglický Henzo, talinsky ZEP, až po poľský Gedeon, české Fandy, maďarskú ARYCU, slovenský Falc a mnohé ďalšie značky.

V našom internetovom obchode kategorizujeme produkty tak, aby ste si ich mohli ľahko vyfiltrovať a nájsť to, čo hľadáte. Ak sa vám to nepodarí, radi vám pomôžeme telefonicky na čísle 0918 170 768 a vieme konkrétny produkt u dodávateľov nájsť a prípadne objednať.

Medzi našimi kolegami sú aj ľudia, ktorí sa dlhoročne profesionálne venujú fotografovaniu a najmä tlači fotografií. Naša firma disponuje profesionálnymi atramentovými tlačiarňami, ktoré zaručujú vysokú kvalitu, kresbu a svetlostálosť vašich fotografií.


Ak by ste mali záujem o tlač fotografií a zároveň aj zaslanie niektorého produktu z ponuky najfotoalbumy.sk, vieme vám objednávku spojiť, aby ste dopravu nemuseli platiť dvakrát.

Fotografie môžete pohodlne objednávať cez náš fotolab superfotky.sk

Pohodové nakupovanie vám praje tím BJK Foto s.r.o.