Kategórie

NAKUPUJTE U NÁS LACNEJŠIE.


Prvý spôsob: 

Zákazník, ktorý sa u nás registruje, získava trvalú zľavu v e-shope 3% natrvalo. Registrácia je bezplatná. Zľava sa vzťahuje už od prvej obejdnávky. Pri opätovnom prihlásení sa zákazníkovi budú automaticky ceny zobrazovať s pridelenou zľavou.

Druhý spôsob:

Zákazník, ktorý zrealizuje objednávku nad 350€ s DPH jednorázovo, alebo kumulovane, získava od nás zľavu až 15% na VŠETKY ďalšie nákupy v našom eshope. Navyše sa stáva čestným členom skupiny NAJFOTOALBUMY, v ktorej sa pravidelne získavajú špeciálne zľavy na tovar. Členov čakajú rôzne promo darčeky a iné výhody o ktorých sú samozrejme vopred informovaní.

Pri jednorázovej objednávke nad 100€ za dopravu zákazník neplatí.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.


VEĽKOOBCHODNÝ PREDAJ:


Sekcia, v ktorej sa práve nachádzate, je určená pre klientov, ktorí majú záujem nakupovať tovar pre ďalší predaj. Ponúkame množstvo produktov za veľkoobchodné ceny. Pre všetkých registrovaných klientov, ktorí maju nastavené konto s veľkoobchodnými cenami, tie sú po rozkliknutí konkrétneho produktu zobrazované s DPH.  Pokiaľ vaša firma vlastní štúdio, maloobchod, alebo predajňu  a má záujem o pravidelnú kúpu tovaru za veľkoobchodné ceny, stačí nás kontaktovať na obchod@najfotoalbumy.sk 

Naša firma je platcom DPH.

Minimálna suma objednávky veľkoobchodu je stanovená na 60€ bez DPH. Po troch zrealizovaných objednávkach je možné požiadať o tovar na faktúru so splatnosťou do 14 dní.


Tešíme sa na spoluprácu s Vami.